środa, 9 stycznia 2013

mydeł ciąg dalszy.....

Powinnam napisać jakiś mądry post, na temat mydeł albo składników, których używam do ich produkcji. Ale nie mam dziś na to ani czasu ani ochoty!
Mogę natomiast napisać, ze w związku z rosnącą popularnością moich mydełek urodziły mi się w głowie pomysły na nowe rodzaje moich naturalnych, ręcznie robionych mydeł. Już niebawem (czekam na dostawę olei) Manufaktura Mydła stworzy zupełnie nowe, wyjątkowe mydlane confetti (szerzej o tym za chwilę), mydło składające się z pięciu ziół, kokosowe, peelingujące z gąbką loofah i oczywiście piękne czerwone serca dostępne wraz z solą do kąpieli w specjalnej ofercie walentynkowej.
Co do mydlanego confetti, to będzie to klasyczne białe nawilżające mydło z kawałkami wszystkich dostępnych do tej pory mydeł. Spodziewany efekt - pięknie kolorowe, super pielęgnujące. Bazowe mydło nawilżające i natłuszczające, a dzięki kawałkom innych mydeł będzie dodatkowo delikatnie, korzystnie wpływało na wszystkie "problemy" naszej skóry.
Mydła powstawać będą po kolei w ramach posiadanego czasu i niestety nie ukażą się w sprzedaży jednocześnie, jednak wszystkich zainteresowanych zapewniam, że każde z nich zostanie wykonane a zdjęcia na pewno umieszczę na blogu.
Oferta walentynkowa przygotowana zostanie na początku lutego, wszystkich gorąco zapraszam do zapoznania się z nią na mojej stronie www.manufakturamydla.za.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz